iTechArt logo

iTechArt laureatem „Oscarów biznesu”

Company news

Wszystkie nasze nagrody to referencja nie tylko dla naszych partnerów biznesowych. Czołowe miejsca w rankingach na rynku amerykańskim i europejskim to pewność, że nasi inżynierowie dołączają do najlepszych. Poniżej krótkie podsumowanie naszych osiągnięć w 2021 roku. 

W kwietniu po raz kolejny otrzymaliśmy amerykańskiego „Oscara biznesu”: nagrodę Stevie Award jako najszybciej rozwijająca się firma technologiczna roku w kategorii firm zatrudniających do 2500 pracowników (a więc w przyszłym roku zawalczymy "szczebelek" wyżej).

Nieco wcześniej opublikowane zostały wyniki niemieckiego konkursu Stevie International Business Awards — jednego z najbardziej prestiżowych konkursów biznesowych na świecie. Nasz szybki rozwój w regionie DACH został doceniony nie jedną, ale dwiema nagrodami! Firma iTechArt otrzymała złotą nagrodę Stevie® w kategorii „Najszybciej rozwijająca się firma roku”, a także brązową statuetkę Stevie w kategorii „Organizacja roku — usługi biznesowe”.

Stevie Awards© to seria nagród przyznawanych za wybitne osiągnięcia w dziedzinie rozwoju biznesowego. Komitet organizacyjny Stevie Awards otrzymuje co roku ponad 12 000 zgłoszeń od organizacji z ponad 70 krajów.

Nasza firma przykuła również uwagę organizatorów niezależnych rankingów biznesowych. Ceniony amerykański magazyn Inc. skierowany do przedsiębiorców umieścił iTechArt na drugiej corocznej liście Inc. 5000 Regionals: New York City Metro. Ponad 250 jurorów z branży jednogłośnie uznało, że iTechArt zasługuje na miejsce w tym prestiżowym rankingu najszybciej rozwijających się nowojorskich firm prywatnych!

Na intensywny rozwój firmy zwrócił uwagę także Financial Times. W rankingu najszybciej rozwijających się firm amerykańskich w 2021 r. redakcja wyróżniła organizacje publiczne i prywatne o najwyższym wzroście dochodów w latach 2016–2019 z ponad 20 krajów.

Warto zauważyć, że spośród milionów firm aktywnych w obu Amerykach tylko 500 znalazło się w rankingu, a iTechArt pokonał w ostatecznym zestawieniu wiele nowojorskich firm technologicznych.

Co jeszcze za nami po tzech kwartałach tego roku? 

  • Zdobyliśmy brązową nagrodę "2021 American Business Awards" w kategorii "Najszybciej rozwijająca się firma technologiczna roku - do 2500 pracowników".
  • Zdobyliśmy Grand Trophy i Gold Globee® Award na corocznej gali Disruptor Company Awards. W uzasadnieniu  znalazły się słowa, że pomimo wyzwań roku 2020, iTechArt nadal rósł w tempie wykładniczym”. W przeszłości po tę nagrodę sięgały takie firmy jak IBM, HP czy Samsung. 
  • Zdobyliśmy "UK Business Tech Awards" 2021 w kategorii "Duża firma technologiczna roku”.
  • Zostaliśmy wpisani na krótką listę "UK IT Industry Awards 2021" w kategorii "Services Company of the Year". Nagroda ta jest przyznawana firmom, które inspirują kolejne pokolenia specjalistów IT i tworzą przyszłość technologii informatycznych. Zwycięzcy zostaną ogłoszeni w listopadzie.
     

Chcesz z nami pracować? W iTechArt czeka na Ciebie ponad 3000 profesjonalistów z różnych dziedzin. Dołącz do nas!