iTechArt logo
EN PL

Nieustannie poszukujemy nowych talentów!

Potrzebujemy profesjonalistów gotowych na codzienne wyzwania.

Sprawdź nasze oferty - może znajdziesz coś dla siebie?

Oferty pracy

Jak wygląda nasz
proces rekrutacyjny?

CV

Zapoznaj się z ofertą pracy i zaaplikuj na interesujące Cię stanowisko. Nie ma go na liście? Wypełnij formularz i wyślij CV do naszych rekruterów.

01
Wywiad wstępny

Odpowiemy na Twoją wiadomość telefonicznie, mailowo lub przez Skype. Następnie przeprowadzimy rozmowę telefoniczną. Rekruter opowie Ci o firmie, zada pytania dotyczące CV oraz zapyta o oczekiwania względem współpracy z nami.

02
Wywiad z menedżerem

Jeśli rozmowa telefoniczna zakończyła się sukcesem dla obu stron, przygotuj się na spotkanie z przyszłym menedżerem, rekruterem i specjalistą technicznym.

03
Zapraszamy do pracy

Maksymalnie tydzień po rozmowie skontaktujemy się z Tobą w celu przekazania opinii.

04

prześlij CV .  prześlij CV .  prześlij CV .  prześlij CV . 

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest iTechArt Group sp. z o.o. Administrator przetwarza Pani/Pana dane osobowe w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji. Przysługuje Pani/Panu prawo: dostępu do danych, sprostowania danych, usunięcia danych, ograniczenia przetwarzania danych, przenoszenia danych oraz prawo do sprzeciwu wobec przetwarzania danych. Szczegółowe informacje na temat przetwarzania Pani/Pana danych osobowych można znaleźć w klauzuli informacyjnej dla kandydatów do pracy.