EN PL
Warszawa

Middle Node.js Developer

Miasto
Poziom
Middle arrow down

Zakres obowiązków:

  • Udział w analizie wymagań klienta, rozwiązań technicznych, tworzeniu planów pracy i rozwoju architektury projektu
  • Implementacja nowych funkcjonalności
  • Refaktoryzacja kodu
  • Pisanie testów
  • Omawianie rozwiązań projektowych bezpośrednio z klientami anglojęzycznymi
  • Udział w code reviews
  • Udział w rozmowach technicznych i/lub mentoringu, dzielenie się wiedzą w formacie dev2dev/meetup (w tym zewnętrzne)

Wymagania:

  • Co najmniej 1 rok doświadczenia w tworzeniu stron internetowych
  • Znajomość Node.js i frameworków: Express.js, Koa.js, Sails.js, Hapi.js, Nest.js, Next.js, Meteor.js lub inne
  • Zrozumienie działania REST API i JSON
  • Wiedza z zakresu autoryzacji i bezpieczeństwa (JSON Web Tokens (JWT))
  • Wiedza w zakresie baz danych (MongoDB, MySQL / PostgreSQL)
  • Poziom języka angielskiego nie niższy niż B2
  • Doświadczenie w rozwoju front-endu i chęć rozwoju jako specjalista fullstack
Masz pytania? Napisz do nas

Node.js / Full-stack JS to jedna z głównych technologii wykorzystywanych w usługach programistycznych firmy. najpopularniejsze kierunki w firmie i aktualne dla naszych klientów! W naszej pracy wykorzystujemy topowy stack technologiczny, taki jak Express.js, Koa.js, Sails.js, Hapi.js, Nest.js, Next.js, Meteor.js.

Nasi inżynierowie Node.js są gotowi do pracy jako pełnoprawni programiści nietrywialnych rozwiązań obejmujących inne narzędzia i technologie, w tym tworzenie aplikacji mobilnych React.js, Angular, Vue.js i React Native.

Credo zespołu to maksimum trudnych i interesujących zadań oraz minimum naprawiania błędów!

Firma organizuje regularne spotkania, na których omawiamy najnowsze wiadomości, złożone rozwiązania projektowe i recenzje nowych narzędzi.

Dołącz do Remarkable People i cieszmy się wspólną pracą!

Dołącz do nas

prześlij CV .  prześlij CV .  prześlij CV .  prześlij CV .

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest iTechArt Group sp. z o.o. Administrator przetwarza Pani/Pana dane osobowe w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji. Przysługuje Pani/Panu prawo: dostępu do danych, sprostowania danych, usunięcia danych, ograniczenia przetwarzania danych, przenoszenia danych oraz prawo do sprzeciwu wobec przetwarzania danych. Szczegółowe informacje na temat przetwarzania Pani/Pana danych osobowych można znaleźć w klauzuli informacyjnej dla kandydatów do pracy.