EN PL
Łódź

Middle Ruby Developer

Miasto
Poziom
Middle arrow down

Zakres obowiązków:

  • Udział we wszystkich etapach tworzenia aplikacji – zbieranie wymagań, analiza, implementacja, testy , wdrożenie, support
  • Analiza i przygotowanie rozwiązań technicznych
  • Implementacja logiki biznesowej
  • Tworzenie wysokiej jakości, dobrze udokumentowanego kodu
  • Praca z legacy code
  • Zbieranie wymagań, szacowanie ich złożoności oraz udział w rozmowach z klientami
  • Okazjonalne wyjazdy służbowe i bezpośrednia komunikacja z klientami anglojęzycznymi

Wymagania:

  • Co najmniej 2 lata komercyjnego doświadczenia w tworzeniu oprogramowania
  • Znajomość i doświadczenie w pracy z Ruby
  • Zrozumienie działania relacyjnych baz danych (MySQL, PostgreSQL)
  • Biegłość w JS / CoffeeScript
  • Angielski na poziomie biegłym
  • Doświadczenie w pracy z React będzie dodatkowym atutem
Masz pytania? Napisz do nas

iTechArt zaczął używać języka Ruby w swoich projektach 6 lat temu. Deweloperzy, którzy przed przejściem na Ruby pracowali z innymi technologiami, stali na progu pojawienia się tego kierunku w firmie.

Obecnie zespół Ruby składa się z ponad 70 profesjonalistów pracujących nad ponad 15 projektami z różnych dziedzin, takich jak opieka zdrowotna, zdrowe odżywianie, reklama, ubezpieczenia, muzyka, dostarczanie jedzenia, modelowanie i biznes samochodowy. W każdy piątek nasi eksperci organizują wewnętrzne wydarzenia Ruby MeetUp, na których dzielą się na żywo doświadczeniami z realizowanych projektów, omawiają najnowsze wiadomości ze świata Ruby lub oglądają filmy z konferencji.

Będąc częścią społeczności Ruby w iTechArt, będziesz miał okazję pracować nad nowymi ciekawymi projektami, podejmować się wyjątkowych zadań i jak najlepiej wykorzystywać możliwości rozwoju zawodowego.

Oferujemy:

  • Atrakcyjne i konkurencyjne wynagrodzenie oparte na twojej wiedzy i doświadczeniu;
  • Opcję pracy zdalnej i elastyczne godziny pracy;
  • Prywatną opiekę zdrowotną;
  • Dodatkowy fundusz do wykorzystania na platformie MyBenefit;
  • Kurs języków obcych;
  • Wydarzenia integracyjne;
  • Dla kandydatów z Łodzi – nowoczesne i przytulne biuro w centrum Łodzi – Hi Piotrkowska (na wprost Stajni Jednorożca).

Dołącz do Remarkable People i cieszmy się wspólną pracą!

Dołącz do nas

prześlij CV .  prześlij CV .  prześlij CV .  prześlij CV .

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest iTechArt Group sp. z o.o. Administrator przetwarza Pani/Pana dane osobowe w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji. Przysługuje Pani/Panu prawo: dostępu do danych, sprostowania danych, usunięcia danych, ograniczenia przetwarzania danych, przenoszenia danych oraz prawo do sprzeciwu wobec przetwarzania danych. Szczegółowe informacje na temat przetwarzania Pani/Pana danych osobowych można znaleźć w klauzuli informacyjnej dla kandydatów do pracy.