iTechArt logo
EN PL
Bevi / Food and Beverage

Bevi

Bevi to firma produkująca dozowniki wody, które nie tylko oczyszczają H2O ze szkodliwych zanieczyszczeń, ale także pozwalają na dodanie do napoju jednego z wybranych smaków: cytrusowego, jabłkowego czy jagodowego.

bevi-03.png

O projekcie

Misją firmy jest zmniejszenie liczby jednorazowych opakowań plastikowych oraz negatywnego „wpływu” człowieka na środowisko. Od 2014 roku klienci Bevi nie użyli 200 milionów butelek i puszek!

Zadanie

Bevi to osiągnięcie amerykańskiej firmy Techstars, której zespół od 2006 roku pomaga przedsiębiorcom w rozwoju ich biznesu. Techstars zrzesza startupy i inwestorów, małe firmy i duże korporacje na całym świecie, zacierając granice między różnymi ludźmi i dążąc do zrównoważonego, integracyjnego społeczeństwa.

Zespół Bevi potrzebował partnera do stworzenia aplikacji sprzętowej, która uprościłaby zarządzanie ich produktem - dozownikami wody. Firma iTechArt zaoferowała optymalne rozwiązanie dla ich zadania.

bevi-04.png

Rozwiązanie i wynik

Nasz zespół stworzył od podstaw aplikację na bazie Androida, która w pełni spełnia wymagania klienta. Jest maksymalnie user friendly, jest wbudowana w urządzenia Bevi i pomaga użytkownikom uzyskać pożądane napoje: wodę z gazem lub bez, o smaku jabłkowym lub jagodowym itp.

Następnie na życzenie klienta inny zespół programistów iTechArt rozpoczął tworzenie statycznej WEB-wersji aplikacji sprzętowej. Marketing & Sales potrzebował je do zademonstrowania możliwości produktów Bevi. Dla aplikacji określono wymagania:

- Adaptive & responsive, czyli doskonale dostosowująca się do każdego nowoczesnego urządzenia

- Pixel perfect, czyli dopasowana „co do pikselu” do prototypu witryny, aplikacji sprzętowej do dozowników wody

- Dostępna przez link

I pomyślnie wykonaliśmy wszystkie zadania!

Wysoka funkcjonalność i zwiększona wydajność systemu pozwoliły firmie Bevi z łatwością wprowadzić swoje produkty na rynek i stać się konkurencyjnym producentem. Zarówno sprzętowe, jak i WEB aplikacje są aktywnie wykorzystywane przez klienta w pracy.

Oferty pracy

Chcesz robić te same fajne projekty?
Przyjdź do zespołu!

Zobacz nasze oferty pracy

big-arrow