iTechArt logo
EN PL
ClassPass / Welness | Fitness

ClassPass

Pierwszy jednorożec dekady. Startup z funduszem przekraczającym 1 miliard dolarów. Proszę się zapoznać, ClassPass!

classpass-03.png

O projekcie

Ponad 2500 miast połączonych jedną siecią fitness klubów, ponad 5 milionów treningów dostępnych do rezerwacji: celem ClassPass jest udostępnienie aktywnego stylu życia w metropolii poprzez maksymalne ułatwienie rezerwacji.

Nieważne, co Cię interesuje: stretching, joga, cardio, boks czy taniec latynoski. ClassPass ma to wszystko! Liczba entuzjastów platformy rośnie z każdym dniem, podobnie jak liczba partnerów sportowych.

„Chcemy pomóc jak największej liczbie osób, aby ta nowa dekada była jak najlepsza” - Payal Kadakia, założyciel ClassPass.

Zadanie

Zakres zadań związanych z rozwojem produktów ClassPass przekraczał możliwości firmy. Więc zwrócili się do nas: ClassPass potrzebował fajnych programistów. Razem musieliśmy ulepszyć platformę, czyniąc ją jeszcze doskonalszą i wygodniejszą w użyciu.

classpass-04.png
classpass-05.png

Rozwiązanie i wynik

Zebraliśmy zespół najwyższej klasy specjalistów WEB i Mobile Development w celu aktualizacji serwisu i tworzenia aplikacji mobilnych. Ale to nie wszystko. Nasz dream team stworzył CI / CD pipeline dla usług wewnętrznych, co w połączeniu z najlepszymi praktykami DevOps zapewniło regularną pracę WEB-aplikacji.

Oferty pracy

Chcesz robić te same fajne projekty?
Przyjdź do zespołu!

Zobacz nasze oferty pracy

big-arrow