iTechArt logo
EN PL
DealCloud / Workflow Automation| FinTech

DealCloud

DealCloud to amerykańska fintech-firma, która oferuje dużym przedsiębiorstwom, firmom inwestycyjnym i bankom oprogramowanie do zarządzania transakcjami, wydatkami i sprawozdawczością finansową.

dealcloud-03.png

O projekcie

Firma ma ponad 700 dużych klientów w swoim portfolio: CIO Review uznał DealCloud za najbardziej obiecującego dostawcę technologii dla rynków kapitałowych!

Zadanie

Główną przewagą konkurencyjną DealCloud jest wysoki poziom usług i zdolność adaptacji CRM. Nie ma znaczenia, ile oddziałów posiada klient ani jaki jest jego kapitał autoryzowany: DealCloud zobowiązuje się dostosować platformę do potrzeb klienta tak, aby mógł śledzić wszystkie niezbędne informacje o statusie transakcji i kondycji finansowej firmy w jednym miejscu.

W 2016 roku elastyczność platformy, którą klienci tak wysoko cenili, została zagrożona: infrastruktura oparta na SharePoint nie była giętką i szybko stawała się przestarzała. DealCloud zwrócił się do iTechArt, aby wdrożyć internetowe i mobilne aplikacje CRM, aby pomóc użytkownikom w szybkim zamykaniu transakcji i łączeniu się z zewnętrznymi dostawcami danych.

dealcloud-04.png

Rozwiązanie i wynik

Po stronie klienta było tylko 3 inżynierów, więc zapewniliśmy DealCloud zespół najlepszych specjalistów w zakresie web-opracowań, DevOps i QA i staliśmy się główną siłą napędową projektu. Wkrótce do puli zadań CRM dołączyło kolejne: po przejęciu Intapp, DealCloud polecił naszemu zespołowi opracowanie unikalnego rozwiązania OnePlace. Platforma ta pomaga organizować pracę w systemie organizacji partnerskich. Pandemia prawie nie miała wpływu na pracę firmy: w 2020 roku nasz zespół projektowy nadal się powiększał i podwajał, wypuszczając szereg zupełnie nowych modułów opartych na sztucznej inteligencji i technologiach chmurowych dla DealCloud.

Zaktualizowana funkcjonalność i skalowalność platformy pozwoliły DealCloud podwoić listę klientów. Obecnie firma obsługuje ponad 25 000 głównych inwestorów, doradców przy połączeniach i przejęciach oraz innych specjalistów ds. transakcji. Szereg ważnych integracji wykonanych przez iTechArt umożliwił klientom DealCloud dostęp do największego na świecie repozytorium danych finansowych, a także zawarcie większej liczby transakcji w tym samym okresie.

Oferty pracy

Chcesz robić te same fajne projekty?
Przyjdź do zespołu!

Zobacz nasze oferty pracy

big-arrow