iTechArt logo
EN PL
Grove / Ecommerce | Eco-friendly

Grove Collaborative

Grove Collaborative to duży amerykański sklep internetowy oferujący przyjazne dla środowiska kosmetyki, produkty do pielęgnacji ciała i produkty do użytku domowego.

grove-03.png

O projekcie

Firma skupiła się na millenialsach, którzy wolą inteligentną dostawę a nie regularne wycieczki do sklepu i ekologiczne odpowiedniki z biodegradowalnymi opakowaniami zamiast reklamowanych marek.

W mniej niż za 5 lat Grove Collaborative przeszedł ze sklepu spożywczego do hipermarketu internetowego z własnymi markami, 1000 pracownikami w różnych stanach i kolosalnymi zyskami. Zielona firma niedawno zebrała 125 milionów dolarów z inwestycji, a wśród jej obietnic jest całkowita eliminacja produktów z tworzyw sztucznych do 2025 roku. ItechArt towarzyszył Grove Collaborative przez całą drogę od firmy noname do unicorn, a teraz pomaga skalować i przekształcać różne funkcje.

Zadanie

Jedną ze sztuczek Grove Collaborative, dla której realizacji technicznej firma szukała dostawcy, są zamówienia subskrypcyjne. Założono, że klienci będą subskrybować produkty, z których regularnie korzystają co miesiąc.

Rozwiązanie musiało wytrzymać duży ruch, zapewniać nieprzerwane działanie połączonych usług firm trzecich - systemów płatności, usług pocztowych i oprogramowania do obsługi klienta. I bądź tak wygodnym i intuicyjnym, jak to tylko możliwe.

grove-04.png
grove-05.png

Rozwiązanie i wynik

Zespół iTechArt opracował wygodną dla klienta aplikację z wszystkimi niezbędnymi funkcjonalnościami. Rozwiązanie pozwala znacznie uprościć proces zakupowy:

  • Można złożyć lub zmienić datę dostawy dosłownie jednym kliknięciem.
  • Powiadomienia e-mailowe pozwalają zapamiętać szczegóły zamówienia i zmienić je w razie potrzeby.
  • System rekomenduje kupującemu podobne produkty na podstawie doświadczeń z poprzednich zamówień.
  • Użytkownicy mogą dodać pozycję, której nie ma w magazynie, do listy oczekujących.
  • Możesz zamówić w przedsprzedaży nowe pozycje, których sprzedaż jeszcze się nie rozpoczęła.
  • Aplikacja powiadamia nabywców o ekskluzywnych wydarzeniach i rabatach Grove Collaborative.
  • Systemy innych firm zostały pomyślnie zintegrowane z platformą, a duży ruch nie utrudnia ich pracy.

Od momentu uruchomienia aplikacji odbyło już się 20 wydań z aktualizacjami. Klienci Grove Collaboration wystawili aplikacji ponad 10 000 pięciogwiazdkowych recenzji.

Oferty pracy

Chcesz robić te same fajne projekty?
Przyjdź do zespołu!

Zobacz nasze oferty pracy

big-arrow